Рада не підтримала проєкти постанов № 4609, 4590 та 4587 щодо введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії та зниження цін на електроенергію і тарифів на розподіл газу.

На вчорашньому позачерговому засіданні у Верховній Раді розглядали цілу низку пропозицій щодо змін тарифів на комуналку. Нововведення могли зачепити ціни на електроенергію і газ. Однак усі пропозиції провалили.

Так, народна депутатка із Запорізького регіону від “Слуги народу” Юлія Яцик разом із десятками колег зареєструвала законопроєкт №4587, в якому пропонувала залишити  деякі пільги для населення.

Зокрема:

  • встановити пільговий тариф для населення на перші 100 кВт/год на місяць в розмірі 0,90 грн за 1 кВт/год;
  • встановити пільговий тариф для населення, яке постійно проживає у 30-кілометровій зоні АЕС, у розмірі 70 відсотків діючого тарифу;
  • встановити пільговий тариф на електроенергію для будинків обладнаних опалювальними електроустановками та негазифікованих будинків (за обсяг спожитий до 3000 кВт/год по 0,90 грн за 1 кВт/год);
  • встановити пільговий тариф на електроенергію для гуртожитків, багатодітних, прийомних сімей та будинків сімейного типу (0,90 грн за 1 кВт/год).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × four =