Рішенням державної комісії з надзвичайних ситуацій ТЕБ та НС ухвалено: Запорізька область включена до Червоної зони вже з 00:00 годин 9-го квітня.

“Пологівська міська влада немає жодних прав ввести свої пом’якшувальні заходи“, – про це повідомив міський голова Юрій Коноваленко під час зустрічі з місцевими підприємцями, у стінах Пологівського РБК.

Найбільше й цього разу постраждають непродовольчі ринки та магазини, кафе, ресторани. Ця підприємницька група має бути зачиненою.

Юрій Коноваленко: “Ми бачимо і розуміємо, що саме на непродовольчій групі товарів немає великої кількості покупців, але на жаль, органи місцевого самоврядування не мають права обмежити заборону на роботу. Непродовольчі ринки та магазини, кафе й ресторани можуть працювати лише у форматі “на виніс”, та “на доставку”.

Як стало відомо після засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради також заборонено: робота так званої «стометрівки» та торгівля на відкритих майданчиках біля залізничного мосту, на  мікрорайоні Пологи-5. Торгувати харчовими продуктами, предметами садівництва, посадковим матеріалом дозволено лише на території «Хитрого» чи «Колгоспного» ринків з дотриманням протиепідемічних вимог.

Працюватимуть: усі продовольчі магазини, банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, станції техобслуговування, відділи з побутовою хімією, мобільною технікою і зв’язком.

Стоматологічна поліклініка залишається працювати у звичному режимі, але за умови дотримання суворих карантинних заходів.

Під час зустрічі підприємцям також повідомили: всі ті хто орендує комунальне майно і потрапив під закриття, будуть звільненні від орендної плати.

Підприємці, чия дільність потрапляє по КВЕДам під виплату “карантинної” допомоги  від держави у розмірі 8 тис грн., за заявами зможуть отримати й додаткову допомогу з бюджету міської ради, якщо депутати ухвалять відповідне рішення.

Чи можуть на період локдауну пологівських підприємців звільнити від сплати єдиного податку? Таке питання до влади лунало від присутніх у залі підприємців. Конкретної відповіді не послідувало, питання пообіцяли вивчити.

Натомість, з понеділка до навчання повертаються учні 1-4 класів усіх шкіл громади. Питання щодо заборони роботи громадського транспорту не прийняте не на Регіональному, ні на місцевому рівнях. Нацполіції в області доручено проведення обстеження та контролю за дотриманням карантинних умов під час роботи громадського транспорту.

Згідно з Постановою № 1236, рішення про скасування обмежень «червоної» зони тільки Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у випадку, якщо протягом 5 днів ситуація по показниках госпіталізації, потребі кисню, рівню захворюваності повертається до «помаранчевого» чи «жовтого» рівнів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 1 =