Ситуація із захворюванням на коронавірус у Пологах залишається не стабільною та важкою. За повідомленням лікаря епідеміолога Тетяни Одинець високим є рівень звернень пацієнтів з ознаками ГРВІ.

Паралельно високим є й відсоток виявлення covid-19 за результатами ПЛР-тестів. За минулий тиждень у Пологівській громаді виявлено 106 нових випадків захворювання на коронавірус (для порівняння позаминулого тижня було зафіксовано 150 випадків),у Воскресенській – 7, Федорівській – 1. У вихідні дні 3-4 квітня відібрано на обстеження 47 ПЛР-тестів, результатів ще немає.

Збільшилася й кількість госпіталізацій до стаціонару Пологівської БЛІЛ, проінформував головний лікар Роман Кравченко. Станом на ранок, 5 квітня, кількість хворих у терапевтичному відділенні – 21, інфекційному – 21, в реанімації – 5. Пацієнти з Пологівщини, Більмацького, Гуляйпільського районів.

Ліжка зайняті майже на 100 %. Кожного дня  показник  вільного ліжкового фонду змінюється, щойно кілька місць вивільняють, на лікування потрапляють нові хворі.

Щодо забезпечення лікарні киснем, який у великій кількості використовують для лікування пацієнтів з covid-19, наразі ситуація стабільна, кисень  у наявності. Періодично завод-постачальник не встигає доставити балони з киснем до Поліг, однак у такому випадку можливість доставки шукає адміністрація лікарні. У Пологівській БЛІЛ працюють у напрямку забезпечення магістралі для використання рідкого кисню. Більша частина лікож для хворих  з доступом до балонного кисню, інші, у разі необхідності, оснащуються кисневими концентраторами.

Пологівські лікарі закликають громадян не ігнорувати дотримання карантинних норм, користуватися захисними масками та антисептиками, уникати місць масового скупчення людей. Цими простими правила дуже часто нехтують пологівці. При перших проявах захворювання терміново звертатися до сімейного лікаря.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × 4 =