Зросли штрафи за фальшивий виклик пожежних або поліції: скільки доведеться заплатити

0
152

Верховна Рада посилила відповідальність за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки. 

Згідно із змінами в ст. 270 Кримінального кодексу, вводиться кримінальна відповідальність за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки, якщо це спричинило виникнення пожежі або аварії, якими завдано шкоди здоров’ю людей або майну шкоду у великому розмірі.

За завідомо фальшивий виклик пожежників, поліції, бригади “швидкої” допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань передбачений штраф в розмірі від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-3400 грн). Зараз штраф за таке порушення становить 3-7 мінімумів (51-119 грн).

За невиконання приписів, розпоряджень та постанов посадових осіб Держслужби надзвичайних ситуацій для посадових осіб і ФОПів тепер передбачено штраф у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 -3400 грн), а за повторне порушення протягом року – від 200 до 300 мінімумів (3400 грн – 5100 грн).

Законом також передбачено штрафи за використання протипожежної, аварійно-рятувальної або іншої спеціальної техніки або засобів протипожежного захисту не за призначенням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 + six =