Продовжую рубрику «Крізь призму років». Цього разу розповім про що писали «Пологівські вісті» у випуску від 30 квітня 1996 року.

Тоді газета виходила 3 рази на тиждень, тому на 4 сторінках намагались максимально вмістити всі новини району та області. До речі, з нагоди дня сміху в цьому випуску зробили навмисну «очепятку» – сторінки пронумерували невірно, з похибкою.
Загалом у номері писали про початок польових робіт, про квітневий техогляд транспорту: «аби на наших вулицях і шляхах їздили справні, безпечні для руху автомобілі та мотоцикли», про сумну статистику пожеж за 1995 рік (сталося в районі 45 пожеж, загинуло 22 людини, з них 5 дітей).

Немало цікавих новин було надруковано в рубриці «Панорама тижня»:
– повідомили пологівцям про відкриття фірмою «Райдуга» другої олійниці в місті, яка розмістилась в колишньому приміщенні хімчистки;
–  прихильників серіалу «Секрети Тропіканки» попередили про те, що серіал матиме неочікувану заплутану кінцівку, і що ролі сестер Рут і Ракел грає одна актриса – Глорія Пірес;
–  вперше районні колгоспи отримали в обмін на сільгосппродукцію 11 вагонів лісу та 1 вагон дощок. Так два вагони лісу обміняли на нетелів з КСП ім. Чапаєва, один вагон лісу за насіння соняшнику взяли в КСП ім. Шевченка, ще один – виміняли за ячмінь в КСП «Зоря»;
– привітали третьокласницю Мирославу Харченко, ученицю школи №3 з перемогою в конкурсі від дитячого журналу «Барвінок». Дівчина виграла комп’ютерну приставку до телевізора!
– розповіли про перемогу колективу ПТУ №30 в огляді художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно». Дуже сподобалась глядачам музично-драматична композиція «Веселий ярмарок», яку підготували Т.В. Купринюк, О.І. Черненко, Л.В. Шевченко, С.В. Дяченко та Р.С. Гаспарян.
Не оминули й кримінальну хроніку. В період з 23 до 30 березня 1996 року трапилось наступне:
– житель Чапаєвки (нині Воскресенки) поцупив з ферми КСП ім. Дзержинського трьох поросят;
– житель Григорівки виготовив в домашніх умовах вибуховий прилад і зберігав його вдома. Після чого інший житель цього ж села товариш Ч. перебуваючи в гостях у «народного умільця» вирішив перевірити спосіб дії цього приладу. Внаслідок вибуху в останнього відірвало праву кисть;
– в Новоселівці невідомі пограбували магазин №23. Винесли товару на значну суму;
– знову фігурує КСП ім. Дзержинського. Цього разу в конторі ферми з господарчої сумки було викрадено 26 млн. карбованців. Підозрювана затримана.
Ось такі новини кінці березня 1996 року. А про які події цього року пам’ятаєте ви? Пишіть у коментарях!

Ірина РАБОТЯГОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × 4 =