Сьогодні  громадам Запорізької області вручили ключі від 19 нових службових автомобілів у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», повідомляють на сайті Запорізької облдержадміністрації

На сьогодні у 20 територіальних утвореннях неcуть службу 30 поліцейських офіцерів. Правоохоронці працюють і мешкають на території горомад, забезпечуючи законність і спокій.

Як розповів заступник начальника Головного управління Нацполіції у Запорізькій області Павло Карабута, втілення масштабного проєкту «Поліцейський офіцер громади», що реалізується коштом міжнародних партнерів, дозволило суттєво підняти рівень довіри до поліції у сільській місцевості. Якщо раніше він сягав не більше 20%, то на сьогодні, після початку втілення проєкту, довіра населення зросла до 70%.

Свідоцтво та ключі від автомобілів отримали поліцейські офіцери та голови Чкалівської, Михайлівської, Широківської, Осипенківської, Новоалександрівської, Гуляйпільської, Роздольської, Біленківської, Мирненської, Берістівської, Приазовської, Новоуспенівської, Долинської, Веселівської, Воскресенської та Петромихайлівської громад.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seventeen − eleven =