Саме таких слів заслуговує кулінарний талант жительки Федорівської ОТГ Валентини Леонідівни Місецької. Ця чарівна жінка не просто готує їжу, вона створює кулінарні шедеври.

Для пані Валентини рецепт – це лише основа творчості. Вона готує страви додаючи власне бачення і любов. В її руках кулінарне мистецтво тісно взаємопов‘язане з образотворчим, бо щоб створити такі вишукані страви треба мати талант.

Цю жінку надихають квіти. Вони всюди: в її дворі, у вишивках, які прикрашають дім, у випічці, яку готує на кожен весільний стіл.

Пані Валентина готує: пироги, торти, пиріжки, рулети, короваї, хліб, весільні шишки, тощо.

Кожен день протягом шести років, які Валентина Леонідівна пропрацювала в школі, був для учнів і працівників школи особливим, бо ті аромати, які йшли з кухні просто заворожували, і ноги наче самі йшли на ці райські пахощі.

А ще, вона активна учасниця художньої самодіяльності 1970-их – 2000-их років: виготовляла маски, шила маскарадні костюми для дітей і дорослих.

Валентина Леонідівна щира і добра, надійна і завзята, завжди готова прийти на допомогу потребуючим її.

“Вона – наша гордість! Ми в захваті від її таланту!”, – говорять односельчани на сторінці Федорівської ОТГ у Фейсбуці про пані Валентину.

А ось ї її шедеври:

За матеріалами публікації на
сторінці Федорівської ОТГ у Фейсбуці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four + seventeen =