У Пологах з робочою поїздкою побували перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім та  заступник голови обласної ради Владислав Куценко.

Гості відвідали очисні спорудження Пологівського водоканалу, на які з облбюджету були виділені  кошти. А опісля в залі засідань районної ради відбулася нарада з керівниками об’єднаних територіальних громад Більмацького, Гуляйпільського, Оріхівського, Пологівського та Розівського районів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час пожежі в Запорізькій інфекційній лікарні. А також заступник голови обласної ради Владислав Куценко виконав приємну місію – вручив орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня Леоніду Крілю та Почесну грамоту обласної ради Надії Візирякіній.

Під час наради обговорили проблеми з питань впровадження реформи децентралізації на місцях. Для всіх громад вони виявилися спільні – нестача коштів для реалізації програм через низький рівень доходів. Керівники громад, зокрема голова Пологівської ОТГ Юрій Коноваленко, поскаржилися також на свавілля РЕМу.

– Незважаючи на те, що в Законі прописано про те, що передача майна у власність громад повинна здійснюватись за спрощеною процедурою, в реальності цього не відбувається. РЕМ використовує перехідний момент з максимальною користю для себе, оформляє передані райрадою заклади освіти, як нові, у зв’язку з чим з бюджету ОТГ витрачено 700 тис. гривень фактично ні на що, – обурився Юрій Коноваленко.

Людмила Любім пообіцяла громадам фінансову підтримку, але при цьому й поскаржилася:

– Такого малого бюджету, як у нинішньому році, Запорізька обласна рада ще не мала ніколи. З цієї причини депутати не отримати передбачені їм кошти для матеріальної підтримки виборців. Проте, я сподіваюся, що разом з вами нам вдасться подолати  проблеми, аби їх стало менше у тих, хто прийде після нас, – оптимістично запевнила вона по закінченні наради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twelve + fifteen =