Я не збираюся мстити, але й не знаю, що робити (З листа пологівчанки)

0
2044

Останнім часом до “Пологівський вістей” звертається все більше людей, які просять розмістити їхні листи на сайті газети. Над цим листом ми довгенько думали, виставляти його на сайт чи ні. І зараз ви зрозумієте чому?

“Я вже кілька тижнів ходжу сама не своя – мій чоловік мені зрадив, загуляв… Загуляв  …  з моєю єдиною подругою. Мені це так боляче, бо я ж із нею зі школи ділилася усім.

Вона часто  гостювала у нас вдома, я не раз нахвалювала її чоловіку, казала, що дуже співчуваю, що така гарна дівчина й досі живе з мамою, не має сім’ї.

Мені було шкода подругу, а їй мене – ні. Не подивилася, що в нас з чоловіком сім’я, двоє дітей, старшому сину тільки шість, менший ще зовсім малий.

Мені немає куди йти, батьки померли, в їхньому домі живе мій брат, сестра взагалі в іншому районі. Я була в неї у минулі вихідні з дітьми. Коли йшли на автостанцію, щоб повертатися в Пологи, на кількох будинках бачила розклеєні фото  і напис: “Ця жінка поцупила чужого чоловіка і залишила 4-місячного малюка без батька”. Її ситуацію розуміла тільки я, бо я в подібній. А люди дивилися, читали і сміялися.

Я не збираюся мстити,  виглядати смішною – розклеювати фото коханки і писати, що вона забрала в  дітей батька, а в мене чоловіка. Але й не знаю, що робити – йти мені нікуди, залишатись також немає смислу… Я не зможу пробачити людині, котра мене зрадила, не зможу їй більше довіряти.

КАРІНА.”

Від редакції. Молода жінка підписала лист своїм ім’ям, але з власних міркувань ми його змінили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

10 + 10 =