Вихователі й помічники вихователів змагалися у мовно-літературному батлі з української мови (ФОТО + ВІДЕО)

0
458

У д/с «Лисичка» відбувся нетиповий захід, де у дружній, веселій компанії команди вихователів та помічників вихователів влаштували справжній батл з української мови.

Захід присвятили рідній мові, відомим українським поетам та їх поезії, українським пісням, як народним, так і сучасним. На шляху до перемоги у команд було сім конкурсів. Кожен конкурс оцінювався у 10 балів. Але команда переможець могла поповнити свою скарбничку ще на 5 балів, якщо розв’язала бонусне завдання.

Команди на швидкість складали зображення видатних українців, відповідали на питання про Україну, її видатних діячів та співали усі разом українські пісні. З вареників з літрами команди мали утворити слова і таким чином відповісти на запитання ведучої, та ще багато інтелектуальних і запальних конкурсів.

Коли журі порахували конкурсні бали обох команд, то виявилося, що у них нічия. Команди чудово знають українську мову, історію України та її видатних діячів.

Усі учасники змагання отримали сувеніри у вигляді дерев’яних ложок і заохочувальні сертифікати знавців української мови.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 + 16 =