На міжміському транспорті у Запорізькій області будуть встановлені GPS-трекери. Їх дані у відкритому доступі дозволять мешканцям регіону відслідковувати рух громадського транспорту. Мова про це йшла під час наради з питань забезпечення безпечного та якісного обслуговування населення Запорізької області транспортом загального користування  під головування Олександра Старуха.

 «Перед тим, як говорити про підвищення тарифів, перевізники спочатку мають виконати соціальні зобов’язання, провести технічне покращення транспорту, зробити його зручним для людей. В місті Запоріжжі вже запровадили трекери, і людина за допомогою смартфону може побачити, за скільки хвилин буде та чи інша маршрутка. В області такого сервісу немає. Навіть є випадки, що люди не знають, що автобус зламався, і змушені чекати його на морозі. Відповідно, перш ніж підвищувати тарифи, треба розуміти, як покращувати життя людям і якість послуг, які їм надають», – підбив підсумки спілкування з перевізниками Олександр Старух.

За результатами наради рекомендовано перевізникам запровадити GPS-системи  та систему безготівкового розрахунку на внутрішньообласних маршрутах громадського транспорту. Зручний для населення механізм відслідковування руху міжміських автобусів має розробити Департамент промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА.

Джерело: Запорізька ОДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × three =