З огляду на тривалі карантинні обмеження фізична активність дітей суттєво знизилася, що не може не турбувати.

Спільнота вчителів фізкультури Пологівської громади зібралась на обговорення актуальних питань розвитку спорту в закладах освіти.

Стратегічне завдання виховання здорового покоління у реаліях сьогодення доводиться виконувати із застосуванням новітніх технологій. Педагоги ділилися досвідом, дискутували з актуальних питань шляхів розвитку фізкультури і спорту в громаді, повідомляють на фейсбук-сторінці Пологівської міської територіальної громади.

Заступник міського голови Сергій Колісник наголосив на необхідності активізації і розвитку масового спорту та фізичної культури серед школярів.

На демократичному майданчику фахівці обговорили спосіб, у який буде обрано двох учасників обласного онлайн-конкурсу з предмету «Фізична культура». Аби відбір був максимально прозорим і об’єктивним, вирішено 19 лютого в ДЮСШ провести міський етап, на якому кожен заклад представить своїх учасників, а журі, якого теж обрали голосуванням, визначить одного хлопця та одну дівчинку, які представлятимуть команду нашої громади.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Бандурка привітав з приємною подією учителя фізкультури гімназії «Основа» Юрія Клименка, який увійшов у ТОП-51 найкращих учителів фізкультури України за версією GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × 1 =