Хто, як не мама, знає про усі тривоги, переживання, сподівання, мрії своїх дітей. Саме мама до кожного знайде свій підхід, побачить в очах те, що не може сказати дитина, і акуратно направить її у вірному напрямку.

Але мами не роботи, їм також потрібна допомога. Коли жінка починає опускати крила, у люблячій родині її завжди підтримають та допоможуть їх розправити.  З одного боку це чоловік, а з другого – дітки.

Саме про таку родину, де усі горою стоять один за одним, де любов і сімейні цінності стоять на першому місті далі піде мова.

Тетяну Костенко, а саме так звати берегиню домашнього вогнища, знає багато людей. Жінка активна, цілеспрямована та знає чого хоче від життя. Зараз вона знаходиться у декреті, але вже скоро планує виходити на роботу. Її чоловік Володимир служить у зоні ООС, бачаться з чоловіком рідко, але ці зустрічі сповнені теплом та любов’ю. Старші сини пишаються батьком, він для них герой та приклад для наслідування, а маленька 3-річна Полінка дуже сумує за татком, тому коли він поряд маленькими рученятами обіймає його за шию та не хоче нікуди відпускати.

  • Іноді буває тяжко. Але старші сини завжди мене виручають. І з Полінкою пограють, і нагодують її, і приглянуть, коли я чи то в магазин вибіжу, чи та базар скупитися. З такими орлами ми з донечкою відчуваємо себе, мов за кам’яною стіною. Саме про таких синів я мріяла, такі якості ми з чоловіком у них виховували. Тепер бачимо результат. Діти дружні, поважають інших, хоч ще зовсім юні, але кожен має ціль в житті і до неї йде. Хіба ж це не щастя? Для нас воно саме таке, – говорить Тетяна.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five + six =