Сьогоднішній ранок понад сотні пологівців почався не дуже приємно. Адже через вантажний потяг, що стояв на залізничному переїзді понад 30 хвилин містяни не змогли вчасно прибути на роботу, в школу чи дитсадок. 

О 7:45 ранку зі сторони Червоного висілку на переїзді стояли понад 50 людей, стільки ж приблизно було і зі сторони міста. Пологівці відверто нервували, а о 7:50 почали розходитись: хтось пішов на міст, а хтось в сторону Циганського висілку. Що так, що так на дорогу витратили близько 15-20 хвилин. Частина лишилась принципово чекати моменту, коли ж потяг поїде.

Найскладніше було матусям з візочками. Їм що на міст, що через Циганський виселок було йти, м’яко кажучи, не зручно.

Нарешті о 8:11 потяг почав рухатись в сторону станції, і о 8:15 люди змогли спокійно перейти на потрібну сторону.

Ситуація двояка. З одного боку розуміємо, що залізниця заради сотні пологівців не буде змінювати свій графік руху потягів. З іншого – обурення людей, що очікують та запізнюються через цей рух на роботу та в заклади освіти.

Пологівці зазначають, що можливо, знаючи що потяг стоятиме довго, керівництву залізниці можна було б поставити свого працівника, який би попередив пологівців, та завчасно перенаправив їх в сторону моста, аби люди довго не чекали.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four + 2 =