Каналізаційні очисні споруди в Пологах працюють з 1979 року. За більш ніж 40 років обладнання застаріло, а комунікації зношені – потрібна реконструкція. Ціна питання – близько 50 млн гривень. У місцевому бюджеті такої суми немає, а гроші, які раніше були виділені і бюджету області – витратили на паркан.

Про це повідомляє прес-служба облради.

У жовтні 2018 року “Міськводоканал” Пологівського міськради оголосив тендер на реконструкцію каналізаційних очисних споруд (будівельні роботи та поточний ремонт).

Як повідомляє 061 з посиланням на сайт держзакупівель, підряд отримало ТОВ Науково-виробнича фірма “Вогнетрівавтоматікасервіс”, погодившись виконати роботи за 48,1 млн гривень. Крім того, на проектно-кошторисну документацію було витрачено 1,3 млн гривень.На реконструкцию очистных сооружений в Пологах нужно почти 50 млн гривен - подряд выиграла фирма, фигурирующая в уголовном деле, фото-1

Фірма “Вогнетрівавтоматікасервіс” заснована в 2000 році і, до речі, є фігурантом кримінальної справи. Згідно з даними реєстру досудових розслідувань, в червні 2018 року Департамент капбудівництва Запорізької ОДА уклав з цією фірмою договір на капітальний ремонт (модернізацію) будівлі Веселівської районної різнопрофільної гімназії на суму 8,800 млн грн. Однак з’ясувалося, що чиновники внесли в офіційні документи недостовірні відомості про виконані роботи. Досудове розслідування (№42019081280000002) по даній справі досі триває.

Що стосується реконструкції очисних споруд в Пологах, то в минулому році з обласного бюджету на ці цілі було виділено 9 млн гривень. Втім, за інформацією облради, гроші витратили не на заміну обладнання, а на новий паркан біля очисних споруд.

Найближчим часом депутати обговорять питання можливості фінансування об’єкта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three + 9 =