Пологівський районний суд відмовив слідчим в застосуванні домашнього арешту для заступника голови сільської ради, який підозрюється в розтраті 260 тисяч гривень під час проведення ремонту в дитячому садку.

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передає 061.

Йдеться про дитячий садок «Дзвіночок» у Воскресенській сільській раді Пологівського району. У вересні 2017 року сільрада замовила через тендер виконання будівельно-монтажних робіт в дитсадку на загальну суму в 823 тисячі гривень.

За матеріалами слідства, на той момент голова Воскресенської сільської ради знав, що частина будівельних робіт в дитсадку на загальну суму 260 686 гривень, так і не була виконана, дав вказівку головному бухгалтеру перерахувати гроші на рахунок підрядника в особі компанії «СВІГ-Бізнес». Перед цим він вніс неправдиві відомості в акти приймання виконаних робіт і підписав документи, де вказав про те, що були використані базальтові плити, дах покритий руберойдом, виконано облаштування хвіртки і металевих воріт, яких в реальності там не було. Правоохоронці побачили в цьому навмисну ​​розтрату грошей і відрили кримінальне провадження.

Поліція просила суд помістити чиновника під нічний домашній арешт, враховуючи ризики впливати на співробітників, оскільки він все ще працює в сільраді, але тепер уже на посаді заступника.

Сам підозрюваний і його адвокат заявили, що слідчі допустили безліч порушень при направленні йому повісток, а підозру вручали без його адвоката у нього вдома, коли чоловік був на самоізоляції.

Розглянувши всі обставини справи, суд заявив, що підозрюваний ніколи не пропускав допити в поліції, за 2,5 року розслідування справи ні разу не спробував змінити місце проживання або сховатися. Також суд врахував його репутацію, позитивні відгуки на роботі і навіть численні «почесні грамоти і нагороди». Врешті-решт суд вирішив, що немає підстав взагалі для домашнього арешту і поставив вимогу чиновнику лише прибувати в поліцію і суд щодо кожної вимоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × two =