Наприкінці 2020-го року журналісти Запорізького інтернет-порталу verge.zp.ua розповіли, настільки проблематично в Запоріжжі обміняти монети в місцевих банках. До обміну підготували дрібні гроші номіналом 25, 50 копійок та 1, 2 грн. Загальна сума коштів склала 1000 грн, з урахуванням дрібних паперових купюр, де у більшості були нові гривні.

Монети були пофасовані та підраховані. Звернувшись у кілька відділень банків, журналістам відмовили, посилаючись на різні фактори: обмін лише за графіком, попереднім замовленням тощо. Не обійшлось й без скандалу в одному з відділень. Тож спроби обміняти кошти у двох провідних українських банках у журналістів Запоріжжя закінчилися лише зіпсованим настроєм.

Яка ситуація з обміном дрібних коштів у Пологах, вирішили дізнатися “Пологівські вісті”. Щоправда, нашій колезі навіть не довелося представлятися журналістом. Порахувавши та розфасувавши дрібні кошти номіналом 5, 10, 25, 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5 грн, журналісту пощастило без перешкод обміняти їх у першому ж відвіданому банку, а саме у відділенні “Ощадбанку”. Там без додаткових питань погодилися на обмін. Загальна сума коштів склала понад 500 грн. Серед монет були й ті, що вже  вийшли з ужитку, і ті, що досі дійсні.  Процес обміну зайняв не більше 30 хв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen − 12 =