199 пологівців похилого віку та 31 особа з інвалідністю вже займаються на нових тренажерах. Ваша бабуся чи дідусь також можуть долучитися!

0
1034

У рамках співпраці Пологівської міської територіальної громади та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ на території громади реалізується проєкт «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України».

Завдяки реалізації програми підтримки громад відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Пологівської міської ради отримало тренажери для клубу здорового способу життя. Тепер підопічні відділення, а їх 215 осіб (199 громадян похилого віку та 31 особа з інвалідністю), займатимуться на новій біговій доріжці (вартість 23 тисячі гривень), велотренажері (вартість 16 тисяч 500 гривень), а також опановуватимуть скандинавську ходьбу, повідомляють на сайті Пологівської міської ради.

Відвідувачі відділення денного перебування у захваті від нових тренажерів. Вони залюбки займаються лікувальною фізкультурою, стверджують, що відчувають на собі позитивний ефект від занять спортом.

– Звичайно, нам подобається рухова активність. Розминка, фізичні вправи, заняття на тренажерах допомагають тримати себе в тонусі. А після занять і настрій чудовий, і хочеться вдома ще купу справ переробити. Крім того, у відділенні ми знайшли чудове коло спілкування, разом нам цікаво. Ми вважаємо, що краще приділити увагу своєму здоров’ю і відвідати заняття тут, ніж сидіти вдома перед телевізором, – розповіли підопічні відділення.

Декому з них навіть вдалося схуднути завдяки заняттям. Вони з нетерпінням чекають теплої погоди, щоб частіше займатися на свіжому повітрі. Готові вийти на прогулянку з палицями для скандинавської ходьби. Соцпрацівники вивчають її методику і навесні будуть проводити тренування.

– Ми вдячні Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ за потужну підтримку Пологівської громади у сфері надання соціальних послуг. Коли бачимо результати від отриманої допомоги, це спонукає до розробки нових проєктів. Сподіваємося, що разом з німецькими партнерами нам вдасться реалізувати ще не одну корисну ініціативу для мешканців нашої громади, – коментує директор центру надання соціальних послуг Тетяна Терен.

Тож, у відділенні денного перебування чекають людей похилого віку та з обмеженими можливостями, охочих займатися лікувальною фізкультурою або отримати нові знання та навички чи займатися творчістю. Заняття там безкоштовні. Потрібне тільки бажання бути активним.

Фото з сайту Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − fifteen =