Станом на 15 січня в Пологівському центрі надання соціальних послуг на обліку перебуває 31 особа без певного місця проживання.

На виконання розпорядження міського голови “Щодо соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в осіньо-зимовий період 2020-2021 років, у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій на території Пологівської міської ради” розроблений план заходів та затверджений оперативний штаб.
З метою отримання оперативної інформації про осіб, які потребують допомоги у звязку зі значним зниженням температури повітря в установі працює “гаряча лінія” за телефоном: 2-36-50.
В приміщенні залізничної лікарні облаштований пункт обігріву для бездомних осіб та створенні цілодобові ліжка-місця для ночівлі осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Там же наявні продуктові та гігієнічні набори, придбані за рахунок місцевого бюджету, а також одяг та взуття зимового асортименту для надання екстреної допомоги бездомним особам, безпритульним та бездоглядним дітям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven − 4 =