Недільний ранок у Пологах розпочався з тарифного протесту в центрі міста. О 10:00 поблизу Пологівської міської ради зібралося більше півсотні громадян. Люди прийшли висловити своє чітке “ні” високим тарифам на газ та електроенергію. Анонсували цей захід, кількома тижнями раніше, представники “Національний корпус” м. Пологи.

Крім високих тарифів на газ та електроенергію присутні висловили обурення через відміну частини пільг  та субсидій, високу плату за транспортування блакитного палива. У декого тариф на цю послугу достигає 100-200 гривень, а це шалені річні суми, які людям не під силу. Плату за транспортування більшість українців вважають здирницькою та “вигаданою”, адже в часи газифікації громадяни самі оплачували прокладання газопровідних мереж у своїх містах і селах.

На зустрічі з пологівськими мітингарями був присутній і міський голова Юрій Коноваленко. На початку зібрання протестувальники досить емоційно висловлювали своє невдоволення тарифною ситуацією, що склалася в країні. Ставили хвиллюючі питання та висловлювали обурення активісти й щодо інших питань в бік місцевої влади, однак вгамувавши емоції, присутні дійшли до конкретики.

Активісти зачитали звернення, в якому виклали свою думку, щодо ситуації з тарифами та вимоги до влади. Лист направлять до чиновників усіх рівнів влади.

Наприкінці активісти анонсували, що у середу, 3-го лютого, відбудеться зустріч  на якій ініціативна група (голови кооперативів) разом з пологівським міським головою додатково обговорять питання газорозподільчих мереж та плати за транспортування блакитного палива.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 + 2 =