Погода до кінця зими: прогноз народного синоптика Леоніда ГОРБАНЯ

0
5630

Однак, за розрахунками народного синоптика Леоніда Горбаня, з 26 січня на українців знову чекає різке зниження температури – до 15-18 градусів нижче нуля вдень і 22-24 градусів морозу вночі. І така погода протримається до кінця місяця.

До того ж, за розрахунками народного синоптика, 20 січня, а також з 22 до 24 січня в країні очікуються снігопади. При цьому, 24 січня опади будуть найбільш рясними.

Дебют лютого, за розрахунками Леоніда Горбаня, також буде морозним. З 1 до 3 лютого денна температура повітря складе 10-14 градусів морозу, а вночі очікується до 20 градусів нижче нуля. Паралельно з морозами в ці дні очікуються снігопади.

Однак вже з 4 лютого поступово почне теплішати: 4-7 лютого температура повітря буде на рівні 6-8 градусів з позначкою “мінус”, а з 8 до 10 лютого очікується всього 1-2 градуси морозу. Крім того, 6 і 7 лютого народний синоптик прогнозує снігопади.

З 10 до 12 лютого температура повітря знову впаде, але не критично: до 6 градусів морозу. 13 лютого, на один день, буде незначно потепління до 1-2 градусів з позначкою “мінус” (на цю ж дату прогнозується снігопад), а ось уже з 14 лютого знову очікується різке похолодання до 10 градусів вдень і 13-17 градусів нижче нуля в нічний час доби.

Втім, це буде вже крайнє екстремальне зниження температури протягом календарної зими. З 18 лютого в Україні стане тепліше: стовпчики термометрів показуватимуть від 3 морозу до 2 градусів тепла. І такі температурні гойдалки, з незначними переходами стовпчиків термометрів через “нуль”, будуть спостерігатися до кінця лютого.

Крім того, 20, 25 і 27 лютого, за прогнозами народного синоптика, в Україні очікуються дощы зі снігом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

7 + four =