Сьогодні, 19 січня, Пологівщину відвідав нещодавно призначений голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. Очільник області побував на двох медичних об’єктах, будівництво яких триває на території, та зустрівся з представниками місцевої влади.

Амбулаторії

Ще 2018-го року на Пологівщині стартувало будівництво сучасних медичних амбулаторій в селі Пологах та Інженерному. Ще минулоріч заклади вже мали б приймати пацієнтів, однак будівництво  триває й досі. Роботи виконанні на 60 %. Перший етап будівництва затягнув попередній підрядник. Через дії недбалих будівельників правоохоронцями відкрито кримінальну справу, триває слідство.
З літа 2020-го року роботи проводить нова будівельна компанія. Завершити будівництво реально вже за три місяці, кажуть нові підрядники, однак на сьогодні є проблема з державним фінансуванням проєкту.

Для завершення будівництва амбулаторії в селі Пологах, куди завітав голова ЗОДА, сьогодні необхідно близько 2-х мільйонів гривень. Амбулаторія надаватиме медичні послуги понад трьом тисячам жителів Пологівського району. Очільник Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух зазначив, що на сьогодні проєкт з будівництва всіх 17-ти нових амбулаторій у Запорізькій області потребує якнайшвидшого завершення.

Пологівська БЛІЛ

Відвідав Олександр Старух й Пологівську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, де наразі триває реконструкція одразу кількох відділень. Приймальне відділення медзакладу одне з 9-ти, де відбуваються роботи у рамках програми “Велике будівництво”. Готовність відділення на сьогодні складає 80 %. Завершити реконструкцію заплановано наприкінці березня цього року. Ще необхідно завершити внутрішнє оздоблення, електромонтажні роботи, монтаж систем водопостачання та каналізації.

ФОТО з хірургічного, реанімаційного та приймальйого відділень:

Зустріч в РБК

У стінах Пологівського РБК голова області зустрівся з громадою та  представниками місцевої влади, головами міських, селищних й сільських рад. Новий очільник пояснив, як саме буде відбуватись ліквідація райдержадміністрацій у районах, що тепер приєднались до Пологівщини. Всього по області скоротять 160 ставок, залишиться 829 посад. Очільник області наголосив на проханні працевлаштувати людей, що підлягатимуть скороченню, в громади. Адже їхні робота та досвід важливі для життя району.

Під час зустрічі слово взяв народний депутат України Павло Мельник, який наголосив на важливості ремонту траси Пологи-Токмак. А також підтримав настанову Олександра Старуха щодо працевлаштування кваліфікованих адмінпрацівників, що підпадуть скороченню.

Внаслідок реорганізації гранична кількість працівників, що зможуть отримати роботу в Пологівській РДА, сягатиме 177 місць.

Керівник апарату ЗОДА Зінаїда Бойко відзначила Пологівщину як перший район, в якому успішно почали створювати та діяти громади. В кінці зустрічі до Олександра Васильовича звернулись голови громад Пологівщини зі своїми проблемними питаннями, аби сприяти їх швидшому вирішенню.

Завершив робочий візит на Пологівщину Олександр Старух відвідуванням ПрАТ “Пологівський олійноекстракційний завод”, де зустрівся з директором та  ознайомився з потужностями підприємства.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

6 − 5 =