Неодноразово пологівці могли помітити, як містом їздять дві автівки з персональними номерними знаками. Перехожі звертають увагу на це. Коли машини припарковані у центрі міста, то підходять, розглядають та навіть фотографуються біля них. Ми розшукали власників автівок з іменними номерами. Це пологівці, які забажали виділити свою машину та себе такими номерними знаками.

Синій Renault з номерними знаками FOX впізнаваний у Пологах. Його власник  Михайло Гавриленко  розповів нам, коли у нього з’явилася така ідея та як він її втілював у життя.

  • Номер я замовив майже відразу з покупкою машини. Для цього я зайшов в кабінет водія на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС, авторизувався за допомогою електронного підпису. Зайшов у розділ індивідуальних номерів і подивився, чи  не зайнятий бажаний  мною номер в цьому регіоні. Тут його відразу можна замовити і онлайн  прорахувати вартість. Номерний знак мені надіслали Новою поштою,  але можна було б особисто  забрати його  в Києві. Після того, як я отримав номер,  звернувся у наш Сервісний центр і поставив номер на облік.  Експерт оглянув машину і видав новий техпаспорт. Номер при зміні машини можу залишити собі і поставити на нову машину. Я можу використовувати і старі номери, і іменні, але з іменними не можна виїжджати за кордон, – розповів Михайло. –  На номер звертають увагу абсолютно всі. Усі, хто також хоче змінити номерний знак на персональний, готуйтеся  до ряду типових запитань від перехожих: «Це легально?», «Це дорого?». Також часто люди думають, що це жарт,  – посміхаючись говорить чоловік. – Напис FOX я обрав не випадково, бо це прізвисько закріпилося за мною ще зі шкільних років, – розповідає Михайло.

На BMW з номерними знаками LEXANI їздить пологівець Олексій Молчанович.

  • Як був студентом та навчався у Дніпрі, побачив там на парковці Mitsubishi lancer evolution IX з номером “Су-27”. Мені сподобалося. Відразу виникла думка, а чи так можна? І після цього вирішив, що і у мене будуть подібні номери. Через те, що ім’я Леха в нашій області вже зайнято, довелося нік з Інстаграму написати. Мені подобається, – говорить Олексій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × 3 =