Багато хто звертає увагу на красиве поєднання цифр – 21.01.2021. Їхнє значення відіграє велику роль і може «притягти» удачу.

«Три рази по сім, сім разів по три. ТРИ – це Велика Трійця (БАТЬКО, СИН І СВЯТИЙ ДУХ), СІМ – це седмиця. 21 – це божественна цифра.  Дуже щасливе число», – відзначає астролог.

За його словами, цього дня дуже добре відкривати бізнес.

Також з точки зору нумерології – це щасливе число для укладання шлюбів.

Дата 21.01.2021. Весілля і подружні стосунки

На красиву дату 21 січня 2021 роки, насамперед, звернули увагу майбутні молодята: у великих містах на цей день подані сотні заяв (наприклад, тільки в Києві близько 100). Вважається, що дата ідеально підходить для весілля.

Поєднання цифр “1” і “2” може стати хорошим знаком. Гнучкість двійок буде згладжувати егоїзм і емоційність одиниць, а рішучість і прагнення до нового “1” допоможе впоратися з сумнівами, характерними для “2”.

Тобто, утворені цього дня подружні пари, дійсно, можуть виявитися гармонійними і зарядженими особливою енергетикою, пов’язаною з цифрою “0”.

Дата 21.01.2021. Фінансові питання

А ось у фінансових справах 21 січня 2021 року варто проявити особливу пильність і акуратність. Справа в тому, що вкладенням в нові проєкти, до яких прагне одиниця, може перешкодити нерішучість, що перейшла від двійок. Тому це не найкращий день для інвестицій, гроші можуть бути витрачені марно. А посилені енергетикою нуля погано прораховані фінансові операції загрожують повним крахом.

З іншого боку, цей час може принести несподіваний прибуток. Так, наприклад, вам можуть повернути давно позичені кошти або виплатити обіцяну премію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

sixteen − 16 =