Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що 2021 рік в Україні також проходитиме “під знаком ковіду”, однак, сподівається, що вже до літа обмеження будуть мінімальними.

Про це він розповів в інтерв’ю Страна.юа.
Степанов підкреслив, що після початку вакцинації завжди потенційно знижується кількість хворих. “Тому я сподіваюся, що 2021 рік ми будемо жити в коронавірусній повістці, але не в такій важкій, як у 2020 році. У мене є бажання, щоб вже до літа 2021 року карантин було практично скасовано”, – додав міністр.
Він допустив, що до цього часу можуть залишитися “якісь мінімальні обмеження, в тому числі, носіння маски в закритих приміщеннях”.
“Не думаю, що це викликає у когось сильне обурення. На вулиці можна без маски. Хотілося б звести карантинні обмеження до мінімуму”, – сказав Степанов.
Він також зазначив, що COVID-19 залишається маловивченою хворобою.
“Коронавірус – абсолютно нова хвороба, яку ніхто до кінця ще не розуміє. Починаючи від симптоматики і закінчуючи наслідками. Будь-які прогнози робляться за аналогіями – першого SARSа, пташиного грипу, іспанки, яка була століття тому. Зараз аналітики орієнтуються на це. Тому що ніхто не може зрозуміти, як коронавірус мутує. Було всього 12 тисяч мутацій цього вірусу. Та мутація, яка сталася у Великій Британії, стала відкриттям і одкровенням для вчених”, – зазначив Степанов.
При цьому він висловив надію, що з допомогою вакцинації вдасться поліпшити ситуацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × 1 =