Пологівські вісті Місто Як не задавлю, то покалічу (з листа пологівця)

Як не задавлю, то покалічу (з листа пологівця)

0
1584

Пологівці, це просто крик душі! Їздити  вулицями міста зараз просто неможливо. Чи пробували ви коли-небудь проїхати вулицею Шевченка близько 8 ранку? Не накличте на себе біду! Не робіть цього!

Діти йдуть просто по проїжджій частині дороги з навушниками у вухах, хоча за 2 метри від них є тротуарна доріжка. Також по цій же дорозі їдуть і велосипедисти, у яких на багажнику часто прив’язані бочки, дрова, які стирчать з обох боків. Кожен робить маневри тоді, коли йому заманеться і не попереджує про це інших учасників дорожнього руху. Інколи мені здається, що рух у Пологах скоро буде, як у країнах Азії.

А те, що робиться ввечері – я взагалі мовчу. Пішоходи, й деякі велосипедисти, досі не використовують світловідбиваючі елементи на своєму одязі. Тому, коли їдеш по Магістральній, помітити людину, яка йде дорогою вся в чорному просто неможливо. Те, що пішоходи не думають про мене, як водія, грець з ним, зрозуміло, що їх не цікавить моя доля, але ж, люди, ви не думаєте й про себе та своїх дітей. Я просто вас можу  не помітити і збити. Я дуже задоволений, що в Україні набрали чинності зміни до Правил дорожнього руху (ПДР), які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів. Але ж, питання: чи будуть їх виконувати пологівці?

Б. Прошута.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nine + 1 =