Майже в самому кінці села Магедового стоїть ошатна велика хата, біля двору все ідеально прибрано, осінні квіти буяють цвітом, на подвір’ї перехожих відганяє величезний пес, справжній охоронець Сем. У будинку мешкає дружня родина Мацюців.

Мама – Оксана, тато – Андрій та донечка Ліза. Сім’ю Мацюців знають та поважають далеко за межами села. Ліза ходить до Кінськороздорівської школи, зараз закінчує 9 клас та мріє про навчання у великому місті. Дівчина розуміє, аби свою долю пов’язати з омріяною професією, їй зараз необхідно докласти чимало зусиль. Тому усі свої сили дев’ятикласниця вкладає у навчання, намагається й самостійно опановувати науку, адже дуже скрупульозно ставиться до цієї справи.

Зараз знання намагаюсь впитувати, мов губка, основний акцент роблю на точні науки. Мрію вступити до ЗНУ, а там, як доля складеться, – розповідає Ліза про свої подальші плани.

Та вона у нас і розумниця, і гарна, і хазяйка ще та, що фору задасть усім дорослим господиням. М-м-м, яка ж у неї смачна випічка, просто їси і хочеться ще і ще. Пощастить комусь із такою дружиною, – твердить родичка Ірина.

Ліза – дівчина скромна. Дуже поважає батьків, тому намагається їм допомогти усім, чим тільки може. Коли мама на роботі, залишається за старшу господиню може й борщ приготувати, й смачний салат швиденько нарізати, й пиріг спекти. А коли випадає вільна хвилинка у юної господині, то займається своїм улюбленим хобі – нігтьовою справою. Дівчина з головою поринає у творчість, фантазує, малює та креативить на мініатюрному полотні – нігтьовій пластині.

– Мені батьки купили усе необхідне для роботи з нігтями. Є у мене й гель-лаки, й лампа, й інструмент відповідний, база, топи, стрази, наліпки…. усе, чого душа побажає. Роблю стриманий манікюр собі, мамі, інколи подружкам, якщо попросять. Для мене робота з нігтями – одне задоволення. За цим заняттям я відпочиваю душею, – ділиться юна майстриня.

Дівчина ні хвилини не жалкує, що усе її дитинство промайнуло у селі. У неї є тут друзі, з якими вона щовечора ходить гуляти. У тутешньої молоді центрова точка, де вони збираються та проводять своє дозвілля – біля медпункту. Саме там вирує життя. Молодь знаходить собі заняття по душі й навіть у маленькому селі. Єдине, що трішки засмучує старшокласників, які проживають у Магедовому, так це те, що тут немає гарного Інтернету, лише мобільний. Але підлітки не втрачають віри у краще, тому у своїх оптимістичних мріях вони надіються, що незабаром і в їхніх будинках буде швидкісний Інтернет. Але це не проблема для них зараз. Радіють тому, що мають, цікаво проводять свій час та будують плани на майбутнє.

Оксана БОЙКОВА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 + 10 =