Як повідомила заступник голови пологівської спілки підприємців Лариса Стасова, вчора три автобуси підприємців Запорізької області вирушили до Києва, серед них 12 пологівських підприємців. Пологівцям для організації цієї поїздки надали матеріальну допомогу від спілки підприємців, бо саме ці люди представлятимуть інтереси всіх дрібних підприємців нашого району в столиці.

Зараз перед Верховною Радою відбувається акція протесту проти знищення в Україні малого бізнесу. Підприємці з усієї України перекрили рух вулицею Грушевського в обох напрямках.

Учасники акції протесту вимагають зберегти мікробізнес.

Нагадаємо, 17 листопада Рада провалила голосування стосовно відтермінування запровадження в Україні обов’язкових касових апаратів для ФОПів. «За» проголосували лише 17 депутатів.

Через це під будівлею парламенту сталися сутички правоохоронців з підприємцями, які обурились відмовою Ради підтримати відтермінування введення касових апаратів.

30 листопада президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт №4439 щодо відтермінування з 1 квітня 2021 року до 1 січня 2022 року обов’язкового застосування касових апаратів для фізичних осіб-підприємців.

Вл. інф.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

sixteen − 10 =