Молоді, веселі, амбіціозні, давно знали один одного. Він – грав на гітарі, вона – співала. Так і закохалися один в одного у Магедовому. Зіграли весілля Олена з Сергієм і разом відправилися у подружнє життя під прізвищем Рева. Все у них було чудово, жили душа в душу, але єдине питання не давало спокою  – народження нащадків. Подружжя і обстежувалося у медичних центрах і лікувалися, не втрачали віри та знали, що й у їхньому будинку буде лунати дитячий сміх.

  • Коли знайомі дальні друзі, на зустрічах однокласники обговорювали тему дітей та запитували чи є у мене діти, я відповідала, що народжу дитину, як Мадонна, після 40 років. Так і сталося. У 40 років я завагітніла, а у 41 народила чудового хлопчика, якого ми з чоловіком назвали Сергійком. Народила я дитину 22 числа, 22 роки у нас не було дітей, а як хрестили Сергія Сергійовича, то за столом сиділо 22 людини. Коли це усвідомили, аж мурахи побігли по шкірі. Можливо і одружиться він, коли йому буде 22 роки, – посміхаючись говорить Олена Рева.

Зараз хлопець вже виріс. Ходить до 9 класу, захоплюється спортом, знає історію свого народження, але особливої уваги цьому не придає, просто соромлячись посміхається. А батьки не можуть нарадітися своєму щастю. Й живуть для дитини, аби у нього все було найкраще, найсучасніше й найпотрібніше. А він, в свою чергу, з вдячністю відноситься до батьків і допомагає всім, чим тільки може. Так дружньо і щасливо живе у центрі села родина, розбудовують свій будинок, роблячи його комфортнішим та й радіють, що є один у одного, тримаються разом, бо знають що сила – у родині.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 + six =