Під час поїздки до Новокарлівки випала щаслива нагода познайомитись з місцевою продавчинею магазину Галиною – привітною, вихованою та доброзичливою жінкою.  Спочатку поспілкувались про село та про погоду, а потім, за кавою, розговорились про життя та долю жінки, і, як з’ясувалося, воно тісно пов’язане з її сестричкою-близнючкою Зінаїдою.

Зіна та Галя Карпенки схожі одна на одну, немов дві краплі води. Односельчани поміж собою називають їх Зітою і Гітою (імена головних героїнь індійського фільму з однойменною назвою, що вийшов у 1972 році).

Первістки дівчата-близнята народились в Новокарлівці в родині Карпенків 5 листопада 38 років тому, з інтервалом між народженням в 10 хвилин. Після донечок пані Тетяна Карпенко народила ще трьох синів. Та, на жаль, зараз дітей залишилося четверо – життя одного сина забрала автокатастрофа, після якої хлопець 6 років пролежав у комі, але так і не одужав.

Нині близнючки працюють у сільському продовольчому магазині. Щоправда, Зінаїда прийшла на це місце роботи на 5 років раніше від сестрички. До магазину Галина працювала 8 років у шкільній їдальні, але потім, за станом здоров’я, вирішила змінити професію і працювати в парі з сестрою, і ось уже три роки дівчата трудяться позмінно.

Найцікавіше те, що сестри, за словами Галини, мають однакові долі. Обидві живуть у Новокарлівці під одним дахом, обидві незаміжні, обидві мають дітей (у Галі – 17-річний синочок, а в Зіни – 7-річна донечка) і навіть хворіють разом. Змалечку всі недуги у дівчаток дублювались. Одна застудилась, значить і в другої незабаром з’являються симптоми хвороби. Коли в Галини два роки тому виявили рак щитовидної залози, лікар, знаючи, що у дівчат всі хвороби дублюються, запросив до себе на прийом і Зінаїду. Обстеження показали, що в сестри також з’явилися новоутворення в організмі. Раннє виявлення допомогло вчасно вилікувати хворобу.

– Я, дійсно, вірю, що між нами існує тісний зв’язок. У нас все на двох, – говорить Галя.

Але все ж є дещо різне між дівчатами – це їхні смаки та вподобання. Слухають різну музику, читають різні книги, дивляться різні фільми і чоловіки абсолютно різні подобаються.

Про сестер з упевненістю можна сказати, що в них одна доля на двох.

Ірина РАБОТЯГОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 − six =