Ще у липні 2018 року в Україні стартував перший пул проєктів будівництва сільських амбулаторій. Проєкт панували реалізувати за рахунок субвенцій на розвиток сільської медицини. Навесні 2019-го року на території Інженерненської сільської ради та села Поліг розпочали масштабне будівництво медичних закладів за державним проєктом.

Будівництво амбулаторії у Інженерному мало бути завершено у 3 кварталі ще 2019 року. «Коробки» майбутніх амбулаторії збудували швидко, а далі будівництво припинилося.

Не обійшлося тут і без корупційних схем. За інформацією правоохоронців, у схемі помічені посадовці одного з міністерств, обласних адміністрацій та комерційних структур. На території шести областей, зокрема і Запорізької, працівники слідчих підрозділів, теруправлінь стратегічних розслідувань та прокуратури провели санкціоновані обшуки. Після проведення всіх необхідних слідчих дій буде вирішуватися питання про повідомлення зловмисникам про підозру. Кримінальне провадження відкрито за ч. 5 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Довгий час будівництво було «заморожене». У червні 2020 року на сайті ПРОЗОРО знову розпочалася процедура тендеру з пошуку нового генпідпядника для продовження будівництва моноамбулаторії у Інженерному. У липні визначилися з переможцем. Новим підрядником тепер виступає ТОВ “МАГІСТРАЛЬБУДМОНТАЖ”.

Роботи з будівництва амбулаторії продовжилися. Будівельники вже зробили дерев’яний каркас для даху та обіцяють його скоро накрити. На сайті ПРОЗОРО, в частині предмету закупівлі, вказано, що роботи мають закінчитися у лютому 2021 року. Але місцеві жителі, спостерігаючи за тим, як повільно просувається будівництво, сумніваються, що роботи будуть завершені вчасно.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

six − four =