Портал Дія за перші години прийняв уже понад 6 тисяч заявок від найманих працівників та фізичних осіб-підприємців, діяльність яких підпадає під заборону під час січневого локдауну, на отримання 8 000 грн одноразової допомоги від держави.

Оформлення заявок почалося 14 грудня та закінчиться 31 числа, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, щоб отримати компенсацію, необхідно просто оформити заявку в особистому кабінеті на порталі або у мобільному додатку Дія, обравши розділ Послуги.

Шмигаль запевнив, що заповнення заяви займає не більше 5 хвилин, а гроші автоматично будуть зараховані на особистий гривневий рахунок після перевірки даних.Портал «Дія» почав прийом заявок на отримання 8 тис. грн одноразової  допомоги від держави ФОПам та найманим працівникам | Донецька Обласна  Державна адміністрація

У порядку надання одноразової допомоги за карантин виділено дві категорії громадян – це наймані працівники на підприємствах, які закриваються на час локдауну, а також фізичні особи-підприємці (ФОП), які не можуть працювати у цей період.

Проте це стосується лише застрахованих осіб, які сплачували єдиний внесок у третьому кварталі 2020 року. Ще одна умова – якщо середньомісячний заробіток не перевищував 30 тис. грн.

ДжерелоДія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

12 − 10 =