Пологівська ОТГ є однією із 20 партнерських громад проєкту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що діє за дорученням уряду Німеччини.

Це не перша участь громади в проєктах GIZ. І щоразу учасники отримують не тільки позитивний доcвід спілкування та корисні ідеї, але й обладнання для їх втілення. Протягом декількох попередніх років спільно з GIZ громада та КУ «Центр надання соціальних послуг» Пологівської міської ради розробляли план покращення соціальних послуг, а тепер плани починають поступово здійснюватися.

Нещодавно КУ «Центр надання соціальних послуг» Пологівської міської ради отримала 10 ноутбуків та комплектуючих до них. Використати їх планують для створення комп’ютерного класу для підопічних відділення денного перебування.

– На базі «Центру надання соціальних послуг» планується створення університету третього віку, для якого і буде оснащено комп’ютерний клас. Розрахований він для громадян похилого віку, людей з обмеженими можливостями та призначений для навчання цих верств населення роботі з комп’ютерною технікою. Навчання комп’ютерній грамотності допоможе людям похилого віку спілкувалися у соцмережах чи по відеозв’язку з рідними та друзями, шукати потрібну інформацію, сплачувати банківські рахунки, надавати показники з електроенергії чи газу, отримати електронний рецепт на ліки. Це дозволить людям не стояти в чергах та полегшить спілкування та адаптацію людей в соціумі, – розповідає директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Пологівської міської ради Тетяна Терен та відзначає, що міжнародна технічна допомога дійсно дуже корисна.

Обладнання надається в рамках Проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України», що діє за дорученням уряду Німеччини.

За інформацією сайту Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

12 − four =