Дитяча мрія пологівчанки Наталії Курган поступово втілюється у життя. Ні, звичайно, з неба дівчині нічого не впало, а вона своїм напором та трудолюбством досягла бажаного. Наталія ще з 11 років захоплювалася творчістю Тіни Кароль. Їздила на майже усі концерти улюбленої співачки.

Звичайно, не усі оточуючі розуміли дівчину. Деякі відверто з неї сміялися, деякі з-під тишка. Це засмучувало дівчину? Так, звичайно. Але вона намагалася не звертати на це увагу і займалася своєю улюбленою справою фотографією та відеографією. Ще в 10 та в 11 класі дівчина вдосконалювала своє уміння. Робила портретні зйомки, сімейні фотосесії, знімала для друзів гарні відеороботи, а коли закінчила 11 клас поїхала підкорювати столицю. Дівчина вступила в КНУКІМ, а паралельно фотографувала, знімала відео, знайомилася з новими креативними людьми й, звичайно, відвідувала концерти улюбленої співачки.

Так склалася доля, що дитяче хобі стало її основним заробітком і зараз Наталія періодично знімає для Тіни Кароль фото і відео роботи, коли від неї є пропозиції, чи у Наталки є ідеї. Відео та фото співачка публікує на своїй сторінці та постійно відмічає й нашу талановиту пологівчанку. Наталка знімає промо-ролики Тіни, бачить залаштунки «Танців з зірками», співпрацює з іншими талановитими артистами та створює для них креативні роботи.

Зараз дівчина отримує задоволення від життя, від творчості та від людей, які її оточують. Це їй створює настрій та допомагає жити!

Я б побажала просто слухати себе, свої думки, серце. Жити дорослим життям вам доведеться самостійно, як не крути. Ви маєте бути їй задоволені. Не зраджуйте себе і свою мрію, – побажала Наталія Курган пологівській молоді.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 1 =