Вихідні дні на Новий рік-2021 в Україні

Новий рік 1 січня у 2021 році вдало випадає на п’ятницю – це святковий день і кінець робочого тижня. Слідом за ним йдуть два законних вихідних – субота і неділя.

Тож для святкування Нового 2021 року українці отримують подовжені вихідні – цілих три дні поспіль: з п’ятниці, 1 січня, по неділю, 3-тє число . Ніяких переносів у цьому випадку не буде потрібно.

Крім того, передсвятковий четвер, 31 грудня , буде скороченим на 1 годину. За рахунок цього час на підготовку до Нового року трохи збільшиться – приємний бонус.

Вихідні на Різдво Христове-2021 в Україні

А ось наступне січневе державне свято подарує українцям пролонговані вихідні дні. Різдво Христове, яке відзначається 7 січня, у 2021 році випадає на четвер.

Для більш приємного і комфортного святкування український уряд пропонує перенесення робочого дня з п’ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня .

Отже, завдяки перенесенню робочого дня ми отримаємо цілих чотири вихідних дні поспіль: з четверга, 7 січня, до неділі, 10 січня . А передсвяткова среда, 6 січня , буде скороченою на 1 годину.

Проте потім додатковий вихідний доведеться відпрацювати в середині місяця, в суботу, 16 січня, повідомляють на сайті Сьогодні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 3 =