Пологівщина багата на талановитих та успішних людей. Все частіше переконуватися в цьому дозволяє зустріч та спілкування із земляками, які горять своєю справою та роблять її на 100 % добре. Давно зарекомендувало себе у сфері харчової промисловості та продовжує тримати добру марку Пологівське товариство “Крок”. Підприємство добре знають не тільки в рідному місті. Продукцію фірми полюбляють і споживають у різних куточках області. Підприємство, що спеціалізується на виробництві м’яса та м’ясопродуктів, існує у Пологах вже більше 20-ти років.

З чого все починалося?

Старт  товариство “Крок” взяло 29 листопада 1999 року з ініціативи незмінного керівника  –  Сергія Степановича Сімоняна. В той час, не зважаючи на брак коштів та непрості економічні часи, він наважився взяти в оренду старий ковбасно-забійний цех Пологівської райспоживспілки.

– У ті часи орендну плату підвищували чи не щомісяця. Попрацювавши деякий час так, ми прийняли рішення та наважились на кредит, щоб викупити підприємство, почати власний бізнес. Протягом двох років наполегливої праці нам вдалося закрити кредитну заборгованість. Спочатку довелося працювати на старих потужностях, а потім, ставши на ноги, розпочали реконструкцію підприємства. Розуміли, що без цього кроку успішного майбутнього не буде, –  розповідає директор підприємства Сергій Сімонян.

Сергій Степанович за спеціальністю інженер-механік. Закінчив Всесоюзний Московський інститут харчової промисловості. Перший досвід у роботі перейняв свого часу від батька, а сьогодні й сам ділиться власними знаннями з сином Артуром, який також працює на підприємстві. Допомагає у родинній справі й дружина Вікторія.

Починати було важко, – пригадує Вікторія Григорівна і додає, – починали з того, що жінки працювали у забійному цеху, уявляєте? Це настільки не проста справа, що важко зрозуміти тим, хто далекий від цієї галузі. Були й такі часи. Зараз ці посади обіймають чоловіки, а жінки у нас в цеху обвалки та на виробництві ковбас.
Улюблена справа за роки стала сімейним бізнесом, де всі згуртовано та віддано працюють на результат.

Серце м’ясокомбінату

Саме з реставрації холодильних камер багато років тому розпочалися зміни на підприємстві. Сергій Степанович каже:

– Холодильні камери – це серце кожного м’ясокомбінату.

Саме завдяки холодильним потужностям не втрачається якість продукту, що є пріоритетом для виробництва м’яса. Реставрацію розпочали із заміни старого оснащення на імпортне. Перейшли на сучасний, потужніший і при цьому економніший тип системи охолодження. Наступним під реконструкцію потрапив ковбасний цех. Там також замінили все необхідне обладнання, зробили сучасний ремонт у приміщенні, облаштували комфортні роздягальні кімнати для робітників.

Усі зміни на підприємстві проводять згідно із санітарно-епідеміологічними вимогами.

Наступним етапом реконструкції став доброустрій території підприємства, який продовжується і сьогодні. Від старого потрісканого асфальту та ям на території не залишилося й сліду. Навкруги сучасна бруківка, гарні клумби. На завершальному етапі ремонт забійного цеху, звідки і починається весь технологічний процес. Наразі у всіх цехах чисто та комфортно. На підприємстві відчувається господарський підхід, як, власне, і на всіх етапах м’ясопереробного виробництва. Якісну  продукцію не тільки виготовляють у Пологах, м’ясо  власним транспортом доставляють у торгівельні точки, щоб потрапити на стіл споживача свіжим і якісним.

Готові до великих обсягів

– Обсяг виробленої м’ясопереробної продукції на підприємстві сягає 20 тонн на місяць. Є можливість виробляти 50-70 тонн, – розповідають керівники “Кроку”.

Ще до буремних подій в Україні – 2013-2014 років підприємство виробляло м’ясної продукції в кілька разів більше. Велику частку поставляли саме у Донецьку і Луганську області. Війна на Сході неабияк позначилася на роботі підприємства. Багато чого довелося починати чи не з нуля, але труднощі у минулому і сьогодні підприємство добре тримається на плаву. М’ясо з Пологівського м’ясокомбінату наразі потрапляє на прилавки таких великих торговельних мереж супермаркетів,  як “Сільпо” та  інші. Доставляють його  і в низку інших крамниць міста Запоріжжя й не тільки.

У Запорізькій області  Пологівське м’ясопереробне підприємство одне з небагатьох, де мають такі потужності, обсяги виробництва й гарну репутацію. Неодноразово Пологівська приватна фірма була відзначена Запорізькою обласною державною адміністрацією.

У найближчих планах керівництва  розширити виробництво продукції товариства, збільшити асортимент та кількість виробленої продукції.

Далі  більше

Сьогодні “Крок” може похвалитися високими технологіями, виробничими досягненнями та набутим досвідом. У майбутньому його власники мають на меті відкрити в Пологах фірмовий магазин. Не просто торгову точку, а крамницю, де буде представлено широкий асортимент м’ясопереробної продукції з цехом обвалки, сучасними м’ясорубками та гнучкою системою знижок для пенсіонерів.

– Сьогодні у Пологах майже неможливо купити яловичину, наприклад, а багато людей почали відмовлятися від свинини. Ми можемо запропонувати покупцям свіжу яловичину на своїх прилавках – це не проблема. Хочемо впровадити м’ясні продукти соціальної категорії, тобто в рази дешевші за ринкові ціни: ковбаси, супові набори, тваринні жири. Магазин, який плануємо відкрити в майбутньому – не лише для комфорту клієнтів. Це дасть змогу забезпечити додатково кількох людей робочими місцями, що сьогодні також актуально. Сподіваємося, що невдовзі, нарешті, вирішиться питання виділення для нас земельної ділянки у місті Пологах, де ми, власне, і відкриємо крамницю, – додає Сергій Степанович.

Питання кадрів на сьогодні також одне з пріоритетних на підприємстві. Колектив товариства “Крок” – це 7 працівників. Дехто з них тут чи не від початку запуску виробництва: бухгалтер підприємства Прохода-Мофа Л.А., продавчиня Гонтарь Л.В., забійник Шушаков А.А.

Частина працівників періодично змінюється, адже робота нелегка. На підприємстві завжди раді новим кадрам. Готові допомагати в освоєні навиків за допомогою навчальних курсів, аби вони набували досвіду й нових знань у сфері харчової промисловості. Сьогодні підприємству потрібні такі фахівці: технолог та слюсар-механік з обслуговування обладнання, тож двері для бажаючих працювати завжди відкриті.

За 20 років роботи підприємство пройшло непростий шлях. Набутий досвід допомагає розвиватися та з упевненістю дивитися у майбутнє.  

 Катерина ПЕТРЕНКО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven − three =