В АТБ з’явилось ось це чарівне диво під назвою: капуста Романеско. Чим вона корисна та що з неї готувати, дізнавався наш кореспондент.

Капуста Романеско (італ. Romanesco – римська капуста) є результатом селекційних експериментів зі схрещування цвітної капусти та брокколі.  У їжу використовується тільки головка, яка складається зі світло-зелених суцвіть, що мають форму фрактальної спіралі. При цьому кожен бутон складається з таких бутонів, що утворюють спіраль. Капуста належить до дієтичних і легкозасвоюваних продуктів.

За споживчими властивостями дуже близька до брокколі. Її смажать, варять, запікають, використовують в салатах та для приготування соусів. У багатьох країнах світу готують за тими ж рецептами, що й брокколі. Головна відмінність Романеско від брокколі або цвітної капусти – її смак вершково-горіховий без гіркуватості, а фактура більш ніжна.

Проте захоплюватись овочем не слід. Дієтологи радять обмежити кількість споживання цього виду капусти людям із кардіологічними захворюваннями та проблемами зі щитовидною залозою.  Не бажано Романеско подавати з грибами або жирним м’ясом, оскільки можуть виникати проблеми з переварюванням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × four =