Хто не знає Руслану Писанку, котра  тривалий час всю Україну інформувала про погоду, а, насправді, своїми формами  заворожувала чоловіцтво.  Можливо, ми про неї й забули б, якби вона не стала майже нашою, дружиною земляка, Ігоря Ісакова з села Новоселівки. Тож тепер все, що з нею пов’язано, тепер цікаво і нам. 

В тім числі, чим зараз займається  Руслана Писанка?

Так ось рік тому знаменитість дебютувала як театральний режисер. Однак актриса не перестала грати, і прямо зараз готує для глядачів нову виставу “Джекпот для какаду”. У листопаді глядачі побачать Руслану Писанку на сцені з Володимиром Горянським в комедійному виставі “Витівки ангелів”.

Руслана Писанка, чиє прізвище правильно звучить Писанко, народилася 17 листопада 1965 року в Києві. Її мама за професією інженер-зв’язківець, а батько – відомий радянський кінооператор Ігор Писанко.

Ще з дитинства майбутня зірка любила спів, танці і часто уявляла себе народною артисткою. У 1995 році Руслана закінчила факультет Київського державного інституту культури за фахом “режисер телебачення”. Зніматися в кіно почала ще студенткою. На рахунку у Руслани Писанки близько 30 проєктів, серед яких фільми, мюзикли і серіали. Вона також брала участь в телевізійних шоу, включаючи “Танці з зірками”.

Руслана Писанка

Дітей у Руслани Писанки немає. Ще під час участі в шоу “Зважені та щасливі” знаменитість зізналася, що, можливо, думати про дітей вже пізно.

“Я була завжди в світі фантазій і мрій. І ось, ти виходиш заміж, і вже невідомо, чи варто замислюватися про дітей в такому віці. На сьогоднішній день потрібно ще дитину встигнути підняти. Ти танцюєш, скачеш, можеш загратися. І стає вже пізно думати про те, про що потрібно було думати 20 років тому … “, – каже акторка.

Руслана Писанка

Руслана Писанка

З 2012 року Руслана Писанка одружена з бізнесменом Ігорем Ісаковим. У пари немає спільних дітей, але Ігор виховує сина від попереднього шлюбу. Разом Руслана і Ігор брали участь у проєкті “Зважені та щасливі” в 2017 році.

Руслана Писанка c мужем

Руслана Писанка з чоловіком

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × 1 =