За результатами голосування виборів сільського голови у Воскресенській ОТГ перемогу отримав Сергій Іванович ЗУБЕНКО, 1968 року народження. Самовисуванець.

Результати голосування виборів депутатів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області:

Номер багато-мандатного виборчого округу Прізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
обраного депутата місцевої ради
Число, місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)
Суб’єкт висування обраного депутата
(назва місцевої організації політичної партії або самовисування)
Дата прийняття рішення про визнання депутата обраним
(дд.мм.рррр)
Результат виборів
(обрано, повторне голосування, вибори не відбулися)
1 Лазаренко Олександр Сергійович 05.08.1978 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Слуга Народу» 04.11.2020 обрано
1 Дмитренко Євгеній Петрович 01.11.1990 самовисування 04.11.2020 обрано
1 Корнієнко Наталія Вікторівна 05.10.1974 самовисування 04.11.2020 обрано
2 Метель Лілія Вікторівна 27.04.1965 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Слуга Народу» 04.11.2020 обрано
2 Пузан Роман Сергійович 13.07.1985 Запорізька Регіональна Обласна Партійна Організація Політичної Партії «Порядок» 04.11.2020 обрано
2 Кутащук Світлана Василівна 01.12.1964 самовисування        _ Повторне голосування
2 Спудка Віталій Павлович 02.05.1989 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Слуга Народу»      _ Повторне голосування
3 Єременко Андрій Олександрович 05.02.1983 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Слуга Народу» 04.11.2020 обрано
3 Гуслістий Сергій Володимирович 14.10.1978 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Всеукраїнське Об`єднання «Батьківщина»

 

04.11.2020 обрано
3 Кривенко Олександр Олексійович 21.11.1974 Запорізька Регіональна Обласна Партійна Організація Політичної Партії «Порядок» 04.11.2020 обрано
4 Фесенко Інна Миколаївна 04.09.1971 самовисування 04.11.2020 обрано
4 Свістельнік Ігор Іванович 06.12.1975  

Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Слуга Народу»

04.11.2020  

обрано

 

4 Шабельська Наталія Миколаївна 01.12.1961 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Всеукраїнське Об`єднання «Батьківщина» 04.11.2020 обрано
5 Шило Сергій Васильович 31.01.1970 самовисування 04.11.2020 обрано
5 Кайдаш Віталій Вікторович 05.02.1979 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Слуга Народу» 04.11.2020 обрано
5 Мінько Олександр Вікторович 03.10.1967 Запорізька Обласна Організація  Політичної Партії «За Майбутнє» 04.11.2020 обрано
6 Арестенко Тетяна Володимирівна 17.05.1961 самовисування 04.11.2020 обрано
6 Колісник Віталій Олексійович 03.04.1977 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Всеукраїнське Об`єднання «Батьківщина» 04.11.2020 обрано
6 Шингур Надія Василівна 31.05.1977 Запорізька Обласна Організація  Політичної Партії «За Майбутнє» 04.11.2020 обрано
6 Макарович Василь Васильович 09.02.1958 самовисування 04.11.2020 обрано
7 Іванова Людмила Василівна 07.06.1967 самовисування 04.11.2020 обрано
7 Щегольська Людмила Петрівна 16.05.1972 самовисування 04.11.2020 обрано
7 Захватаєва Віра Григорівна 18.03.1960 Запорізька Обласна Організація Політичної Партії «Слуга Народу» 04.11.2020 обрано

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × two =