Першочерговою справою для більшості безпритульних є пошук їжі та прихистку, а з настанням холодів нагальною стає проблема виживання. КУ “Центр надання соціальних послуг ” Пологівської міської ради пропонує ознайомитись з тим, як ці актуальні для безхатченків питання вирішуються на Пологівщині.

1. В установі протягом багатьох років створена і працює служба обліку бездомних осіб. В даний час на обліку служби перебувають 22 особи, які не мають власного помешкання для проживання.
2. В функціональні обов’язки працівників служби входе виявлення таких громадян та надання допомоги (продукти харчування, засоби гігієни, одяг, взуття, організація гарячого харчування та інше).
3. В установі працює ” гаряча телефона лінія” 2-36-50, де кожен може звернутися сам або інша особа та повідомити про необхідність допомоги конкретній людині.
4. На базі залізничної лікарні створений пункт обігріву, де в осінньо – зимовий період можна пересидіти негоду, зігрітися, пройти флюрографічне обстеження та отримати допомогу медичних працівників.
5. На базі лікарні розташували окрему кімнату, для можливого влаштування осіб, без певного місця проживання на ночліг в зимовий період.
На фото, які зроблені 19 листопада, відображено роботу працівників служби та вирішення проблем 2 мешканців Пологівського району, які не мають власного житла. Громадяни Ш. та К. отримали продуктові, гігієнічні набори, одяг, постільну білизну, влаштовані на ночліг та отримали направлення на проходження флюрографічного обстеження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 2 =