Передплатна кампанія зараз у самому розпалі. Бажання отримувати газету «Пологівські вісті» у 2021 році по підписці вже висловили чимала кількість пологівців. Переважна більшість них оформили передплату перевіреним способом: завітали у відділення «Укрпошти» або до нас у редакцію, де їм залюбки виписали газету.

Та прогрес не стоїть на місці. Є чимало людей, які бажають передплатити «Пологівські вісті» але, як це часто буває, дуже зайняті й не мають змоги особисто йти на пошту, стояти в черзі й т.д. Саме для них ми пропонуємо скористатися сервісом онлайн передплати. Це, по-перше, дуже зручно і, найголовніше – швидко.

Процес онлайн передплати займе до 5 хвилин вашого часу і потребує виконання буквально кількох кроків. Поверніться на головну сторінку сайту, у правому кутку натисніть на зображенні «Передплатити газету» і за простими підказками зробіть це.

Передплатити газету таким способом ви можете собі, батькам, дідусю й бабусі, які звикли щочетверга отримувати свіженький випуск «Пологівських вістей».

Якщо ж ви хочете виписати газету на пошті або у редакції – запрошуємо вас!

Якщо ви оформите річну підписку на газету у редакції, то ще й отримаєте купон-знижку на 50 гривень. Скористатися ним ви зможете протягом усього наступного року, якщо у газеті будете подавати оголошення, вітання, лист-подяку чи світлу пам’ять.

Нагадуємо, що зараз діє акційна ціна на річну передплату – 410,40 грн + 16.80 грн за послуги пошти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × two =