Запорізька обласна територіальна виборча комісія оприлюднила протокол про результати виборів депутатів Запорізької обласної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

У місцевих виборах – 2020 на території Запорізької області участь в перегонах взяли представники 13 регіональних партійних організацій.

За даними Запорізької обласної територіальної виборчої комісії, депутатами в територіальних виборчих округах стали:

  1. Путря Сергій Володимирович – Опозиційний блок.
  2. Пастушенко Микола Михайлович – Опозиційний блок.
  3. Любім Людмила Сергіївна – Опозиційний блок.
  4. Данильченко Галина Вікторівна – Опозиційний блок.
  5. Терехов Роман Леонідович – Слуга народу.
  6. Толочек Віталій Анатолійович – Слуга народу.
  7. Бугайчук Оксана Василівна – Слуга народу.
  8. Лупинос Віталій Юрійович – Слуга народу.
  9. Передерій Олександр Григорович – Слуга народу.
  10. Трипольська Маргарита Ігорівна – Слуга народу.
  11. Македонська Світлана Іванівна – Слуга народу.
  12. Галіцин Олександр Олександрович – Слуга народу.
  13. Білий Олександр Григорович – Слуга народу.
  14. Дудка Віктор Іванович – Слуга народу.
  15. Селевич Сергій Олексійович – Слуга народу.
  16. Желєва Людмила Борисівна – Слуга народу.
  17. Машинський Олександр Миколайович – Слуга народу.
  18. Пасєвін Віталій Валерійович – Слуга народу.
  19. Авраменко Наталія Вікторівна – Батьківщина.
  20. Матвієнко Павло Дмитрович – ОПЗЖ.
  21. Кальцев Сергій Федорович – ОПЗЖ.
  22. Ярмощук Микола Анатолійович – ОПЗЖ.
  23. Ярмощук Татяна Єгорівна – ОПЗЖ.
  24. Катаєв Віктор Олександрович – ОПЗЖ.
  25. Холод Олексій Олексійович – ОПЗЖ.
  26. Ткаченко Сергій Олегович – ОПЗЖ.
  27. Братанова Дарина Григорівна – ОПЗЖ.
  28. Джуган Сергій Васильович – ОПЗЖ.
  29. Тарасов Володимир Григорович – ОПЗЖ.
  30. Сухіна Вадим Миколайович – ОПЗЖ.
  31. Маслов Михайло Борисович – ОПЗЖ.
  32. Нікіренкова Наталя Олександрівна – ОПЗЖ.
  33. Дубініна Олена Василіевна – ОПЗЖ.
  34. Клішина Ганна Андріївна – ОПЗЖ.
  35. Люцканов Володимир Петрович – ОПЗЖ.
  36. Жовнір Сергій Олексійович – ОПЗЖ.
  37. Каліман Олег Анатолійович – За майбутнє.
  38. Кюрчев Володимир Миколайович – За майбутнє.
  39. Константинов Олександр Олександрович – Європейська солідарність.
  40. Бєлий Николай Иванович – Європейська солідарність.
  41. Кобзарюк Олександр Олександрович – Європейська солідарність.
  42. Хімічев Андрій Вікторович – Європейська солідарність.
  43. Ібрагімова Лейла Різаєвна – Європейська солідарність.
  44. Гурская Ніна Миколаївна – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  45. Єрмоленко Кирило Олександрович – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  1. Чередніченко Станіслав Вікторович – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  2. Майстро Дмитро Миколайович – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  3. Балицький Євген Віталійович – Опозиційний блок.
  4. Чумаченко Ігор Миколайович – Опозиційний блок.
  5. Кравчун Олексій Степанович – Опозиційний блок.
  6. Солодка-Могилевська Наталя Вікторівна – Опозиційний блок.
  7. Боговін Віталій Вікторович – Слуга народу.
  8. Капустянський Юрій Вікторович – Слуга народу.
  9. Кругляк Наталя Григорівна – Слуга народу.
  10. Чувашкін Дмитро Вадимович – Слуга народу.
  11. Жук Олена Юріївна – Слуга народу.
  12. Куценко Владислав Ігорович – Батьківщина.
  13. Колесников Вячеслав Ігорович – Батьківщина.
  14. Гогунська Катерина Андріївна – Батьківщина.
  15. Зайцева Валентина Миколаївна -Батьківщина.
  16. Щербина Віктор Віталійович – Батьківщина.
  17. Матвієнко Валерія Валеріївна – Батьківщина.
  18. Кальцев Володимир Федорович – ОПЗЖ.
  19. Бодасюк Олена Юріївна – ОПЗЖ.
  20. Шишка Ігор Васильович – ОПЗЖ.
  21. Корнієнко Юлія Андріївна – ОПЗЖ.
  22. Руденко Ірина Вікторівна – ОПЗЖ.
  23. Гашенко Іван Анатолійович – ОПЗЖ.
  24. Фролов Микола Олександрович – безпартійний.
  25. Ніколенко Олег Вікторович – За майбутнє.
  26. Лепетченко Алевтина Миколаївна – За майбутнє.
  27. Тисен Тетяна Володимирівна- За майбутнє.
  28. Фукс Геннадій Григорович – За майбутнє.
  29. Ашурбеков Аскад Аскадович – За майбутнє.
  30. Артюшенко Ігор Андрійович – Європейська Солідарність.
  31. Стадніченко Ольга Олександрівна – Європейська Солідарність.
  32. Тімофєєв Павло Анатолійович – Європейська Солідарність.
  33. Георгієв Євген Іванович – Європейська Солідарність.
  34. Славова Ірина Михайлівна – Європейська Солідарність.
  35. Коваленко Олександр Сергійович – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  36. Бєліков Олексій Юрійович – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  37. Позднякова-Кирбят′єва Елліна Геннадіївна – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  38. Резніченко Наталія Юріївна – Партія Володимира Буряка «Єднання».
  39. Шевченко Геннадій Миколайович – Партія Володимира Буряка «Єднання».

Нагадаємо, під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на території Запорізької області виборчі бюлетені отримали 451068 виборців. Така ж кількість запоріжців взяла участь в голосуванні. При цьому недійсними визнані 33998 бюлетенів.

З протоколом Запорізької обласної територіальної виборчої комісії можна ознайомитись на сайті Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fourteen − thirteen =