Пологівські вісті Місто З нагоди ювілею “Пологівських вістей” висадили алею берізок

З нагоди ювілею “Пологівських вістей” висадили алею берізок

0
884

10 жовтня дружня родина пологовістян з вірними друзями газети відсвяткували поважний ювілей видання – 90 років.

Цього року редколектив відмовився від гучних святкувань, аби не наражати на небезпеку пологівців. Але це чудова нагода, як коронавірус буде подолано, влаштувати незабутнє святкування 95-річчя улюбленої газети містян.
Ми довго думали, щоб подарувати на згадку про себе місту. І вирішили, напередодні святкового дня, висадити алею берізок біля відремонтованого Будинку культури. Адже берізки – це символ молодості та краси.
Для гостей святкування, які допомагали нам посадити нову алею, та які йдуть пліч о пліч з газетою вже багато років ми приготували фотосушку. На світлинах минулого століття багато хто впізнав своїх знайомих, колег та й себе самий у досить юному віці. У редакції газети бережно зберігаються усі підшивки газети, всі фотографії, які раніше у фотолабораторії редакції створювалися і було чудово прикоснутися до історії.
90 років видання – поважний ювілей, але “Пологівські вісті” відчувають себе молодими, енергійними та впевненими у своїх силах, адже у нас є головне – любов та повага наших читачів, які все життя виписують та читають районну газету!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 + 3 =