Продумати план роботи на семестр,  домовитися з дирекцією про нове свято для старшокласників, провести квест з першокласниками і випускниками, призначити відповідальних за проведення заходів, створити макет, розписати сценарій соціального ролику… а ще вивчити уроки, посидіти у соціальних мережах, побавитися з молодшим братом та допомогти батькам – ось все це встигає зробити справжній президент Яна Марініна.

Яна вже другий рік обіймає посаду президента в пологівському колегіумі №1.  Весь цей час дівчина намагається зробити життя школярів цікавішим, яскравішим та насиченим.

  • Я завжди була активною школяркою, і мені важко всидіти склавши руки. З 8 класу я в шкільному парламенті. Мені цікаво пропонувати ідеї, їх вдосконалювати та втілювати у життя. Коли 2 роки тому учні мені висловили довіру та ще й підтримали вчителі, я розправила крила та почала працювати закотивши рукава, ­– розповідає юний президент. – Перш за все, я хотіла організувати для старшокласників бомбезну шкільну вечірку у стилі Хелловіну напередодні цього свята. У моїй голові з’являлися різноманітні ідеї і ми разом з педагогом-огранізатором та активом  шкільного самоврядування почали працювати над організаційними питаннями, – згадує Яна Марініна.

Окрім проведених на високому рівні шкільних свят, президент колегіуму №1 мріє провести квест з старшокласниками та першокласниками на екологічну тему. Щоб діти у цікавій ігровій формі навчилися дбати про природу, але зараз, через  карантинні обмеження це втілити у життя не можливо.

Також у цьому році школа святкуватиме свій 50-річний ювілей, але про святкування у звичному форматі зараз можна тільки мріяти.

  • Немає такої ситуації, з якої б неможливо було знайти вихід. Звичайно, прикро, що ми не можемо усі разом зібратися та влаштувати великий концерт. Але можна піти іншим шляхом – записати та змонтувати відео про школу, про педагогічний колектив, про сьогоднішніх учнів, про випускників і опублікувати його на сайті колегіуму. Це буде подарунок для усіх, – ділиться своїми планами юний президент колегіуму.

Окрім бурхливого шкільного життя, у цьому році Яна вирішила ще й вступити в Молодіжну раду, аби зробити життя пологівської молоді більш комфортним. Молодіжна рада вже провела перші установчі збори, де кожен із присутніх міг запропонувати свої ідеї. Яна Марініна озвучила проблему старшокласників та студентів.

  • Серед моїх друзів та знайомих є чимало охочих у вільний від навчання час працювати, хоча б по декілька годин. Знаю, що старшокласники та студенти у великих містах знаходять собі роботу на 2-4 години в день. Було б чудово, аби й наші підприємці пішли на зустріч молоді і з письмової згоди батьків давали б можливість молоді підзаробити кишенькових грошей, – розповідає свою ідею Яна.

Зараз амбіційний президент навчається у випускному класі і через декілька років дівчина мріє працювати на телебаченні ведучою.

  • Я зроблю усе від мене залежне, аби втілити цю мрію у життя. Вже обрала для себе декілька ВУЗів, де хотіла б опанувати це ремесло, – говорить дівчина.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

7 + 17 =