У ЗОШ №4 відбулися малі Олімпійські ігри

0
876

Напередодні Дня козацтва та Дня захисника України у ЗОШ №4 відбулося урочисте закриття ХІІІ  шкільних малих Олімпійських ігор.

Грамотами за І місця нагороджені учні 1-11 класів, які змагалися з 10-ти різних видів спорту (біг 30/60м, стрибки у довжину з місця, метання м’яча, настільний теніс, підтягування, малюкбол та волейбол, шахи, шашки, підтягування), а опісля пройшли парадом чемпіонів.

Учні початкової ланки змагались лише у турнірах з шашок та спортивній естафеті. На жаль, через коронавірус закриття олімпіади відбулося лише за участі переможців. Проте учні, котрі показали високі результати у різних видах спорту, отримали заслужені відзнаки.

Цього року честь нести прапор шкільних Олімпійських ігор випала чемпіонам України Данилу Кошовому, Вікторії Горулько, Дар’ї Глазковій, переможцям обласних та Всеукраїнських змагань Владиславу Якименку, В.Єфіменко, Олександру Ревуту. Олімпійський факел виніс чемпіон України з рукопашного бою, кандидат у майстри спорту Данило Кошовий.

Напружені дні змагань залишилися позаду.

За традицією 11 переможців отримали шкільні олімпійські медалі. Серед них з бігу на 30/60 м: Віталій Дяченко, Валерія Бульбенко, зі стрибків з місця: Данило Степчук, Валерія Бульбенко, з метання м’яча: Владислав Якименко, Ельвіра Ткаченко, з шахів – Антон Близнюк, з шашок – Тимофій Нагайчук, з підтягування – Сергій Галич, Владислав Деревянко, з настільного тенісу – Владислав Якименко.

Усього вручено близько 100 грамот. Тепер учні з нетерпінням чекають на наступні шкільні малі Олімпійські ігри.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + nineteen =