Попередні результати місцевих виборів на Пологівщині

0
5472

У Пологівській міській територіальній виборчій комісії поки що не оголошують офіційну інформацію щодо переможців виборчих перегонів, адже обробка документів триває.

Як вдалося дізнатися редакції “Пологівських вістей”, за попередньою інформацією серед кандидатів на пост голови Пологівської ОТГ з великим відривом лідирує чинний голова громади Юрій Коноваленко. За нього свої голоси віддали майже 5 тис. пологівців. Його опонент Ігор Шевченко здобув підтримку виборців у кількості – 1 160 голосів, а Дмитра Єфіменка підтримали майже 600 пологівців.

Рейтинг партій, що брали участь у виборах до Пологівської ОТГ, наразі такий:

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ” (понад 18 %) “НАШ КРАЙ” (17,83 %) та “СЛУГА НАРОДУ” (16,16 %), Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (7,74 %), “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК” (7,46 %). За ними розмістилися: політична партія “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (6,72 %), партія ветеранів Афганістану (6,35 %), “НОВА ПОЛІТИКА” (6,25 %), “НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС” (4,01 %), політична партія “ПОРЯДОК” (3,45 %), “За майбутнє” (3,40 %) та “Радикальна партія Олега Ляшка” (2,44 %).

Інакше виглядає рейтинг партій, що представили своїх кандидатів у депутати Пологівської районної ради:    політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ” (25,73 %), “СЛУГА НАРОДУ” (18,72 %), політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (10, 78 %), “За майбутнє” (10,40 %), “НАШ КРАЙ”(10,39 %), “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (9,43 %), “ПОРЯДОК” (8,42 %), “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК” (6,14 %).

Наголосимо, що інформація попередня, остаточної ще не надали територіальні виборчі комісії. Офіційні результати можуть відрізнятися від поданих вище даних.

Також за попередньою інформацією перемогу на виборах у Воскресенській ОТГ здобув Сергій Зубенко, однак через малий розрив у голосах з кандидатом Миколою Гузенком там можливий перерахунок голосів.

У Федорівській громаді цьогоріч єдиним кандидатом на пост голови ОТГ був чинний сільський голова Володимир Черноус, який здобув більше 90 % голосів і  залишиться на посаді керівника.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × one =