Місцеві вибори на Пологівщині розпочалися. Новини з виборчих дільниць Пологівщини читайте на сайті “Пологівських вістей”.

 Надсилайте на адресу pologivskivisti@gmail.com або на Вайбер 0991744981 свої фото і відео з виборчих дільниць, або фото та відеофіксацію порушень на дільницях. Ми не залишимо поза увагою жодне звернення.

Огляд дільниць

Сьогодні, 25 жовтня, жителі Пологівського району обирають голів та депутатів для трьох об’єднаних територіальних громад: Воскресенської, Федорівської та найбільшої міської ОТГ в області Пологівської. Із самого ранку до пунктів голосування йдуть здебільшого люди старшого віку, однак потихеньку долучається й молодь. 

Оновлено 11:00.

На виборчій дільниці №230416 (що у приміщенні колегіуму №1) виборчий процес проходить спокійно. Спостерігачі не зафіксували на даний момент жодного порушення. З 1595 виборців своє право голосу вже використало 140 чоловік. 

На вході до дільниці у людей безконтактним термометром вимірюють температуру. У приміщенні слідкують за дистанцією і після кожного людини кабінку для голосування протирають спеціальним розчином. Раз на дві години ще миють підлогу. Працівники виборчої комісії відмічають низьку явку виборців. 

Оновлено 13:00. с. Магедово

На виборчій дільниці в селі Магедовому вибори розпочались спокійно. Без порушень. На даний момент проголосували 31 виборець. Це приблизно 30% від загальної кількості.

 

Дільниця № 230430 у с. Інженерне 

На дільниці у с. Інженерне виборчий процес стартував та наразі  триває спокійно і без труднощів. Кількість виборців тут невелика – 522 людини. Явка середня. Всі виборці перед заходом на дільницю проходять температурний скринінг, чергові слідкують, щоб виборці обов’язково вдягали захисні маски, дотримувалися дистанції. На дільницях є антисептики для обробки рук.

 

Дільниця № 230421 Пологівська СРШ № 2, м. Пологи

На цій дільниці  кількість виборців – 1025 осіб, двоє голосують вдома. Станом на 9:30 сюди проголосувати прийшло лише – 48 пологівців. Показник невисокий, кажуть члени дільничної комісії, однак є сподівання, що виборці активізуються вже після обіду.

За словами виборців, на практиці, розібратися з бюлетенями та з тим, як правильно їх заповнювати було не так складно, як здавалося в теорії. Водночас більшість зазначає, що у кабінках для голосування цього разу пробули довше, ніж зазвичай.

На дільницях людей попереджають: у зв’язку зі складною епідситуацією краще заходити й голосувати зі своєю ручкою для написання, однак у разі відсутності власної ручки, виборцю її обов’язково нададуть, адже позбавити права голосувати людину не можуть.

Також на всіх дільницях є кабінки та урни   для людей з ознаками  ГРВІ. Поки про  порушення чи перешкоджання виборчому процесу  інформації не надходило. На всіх дільницях чергують патрульні поліцейські й рятівники.

Оновлено 15:00

На виборчій дільниці №230417 (школа №4) явка низька. З понад 2000 виборців станом на 14:20 свій голос віддали лише 369 чоловік. На дільниці пологівці дотримуються всіх карантинних заходів. Порушень не виявлено.

Оновлено 16:40

На Пологах-5 одна з виборчих дільниць розташована в БК “Гірник” №230420. 

Тут повинні проголосувати 2147 виборців, але явка дуже низька. Станом на 16.40 свої голоси віддали лише 444 пологівці.

Члени комісії зазначають, що передбачали явку на рівні 30-35%.

Всі протиепідемічні заходи дотримуються.  Обробляють антисептиком навіть кулькові ручки.

Біля кожної виборчої дільниці Пологівського району серед виборців проводять опитування. Люди мають змогу відповісти на 5 питань президента.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + three =