Пошук роботи з гідною зарплатою той ще квест. Хтось роботу шукає місяцями, а хтось погоджується на будь-яку пропозицію, щоб не залишитися без копійки у кишені, а комусь й щастить — знаходить роботу за спеціальністю з гідною оплатою праці.
Ми вирішили дізнатися, які вакансії зараз відкриті у Пологах та Пологівському районі, які вимоги до кандидатів та яку зарплату пропонують.

На сайті Державного центру зайнятості у Пологівському районі зараз відкрито 26 вакансій.

Найменшу заробітну плату в 5 тисяч гривень пропонують прибиральнику територій. В його обов’язки входитиме: уміння оперативно підмітати проїжджу частину доріг і тротуарів вулиць, чистити їх від снігу та льоду, посипати тротуари піском та спец. розчином у зимовий період; копати, прочищати канавки й лотки для стоку води; очищати від снігу та льоду пожежні колодязі для вільного доступу до них; у ліній сезон поливати бруківки, тротуари, зелені насадження.

Також 5 тисяч гривень пропонують продавцю-консультанту. Він має здійснювати контроль за наявністю товарно-матеріальних цінностей, товарів та готової продукції на вітринах магазину. Контролювати дотримання вимог щодо збереження якості товарів санітарних правил, Перевіряти наявність цінників та відповідність якості товарів чинним стандартам та технічним вимогам.Перевіряти наявність маркових штрихкодів на прийнятих до реалізації товарів.Режим роботи вказаний як неповний робочий час.

Найбільшу заробітну плату, в 10 тисяч гривень, пропонують на посаді начальника відділення. Він має займатися організацією та забезпеченням роботи відділення, проводити переговори з підприємствами та організаціями, проводити роботи по залученню та утриманню клієнтів.

9 тисяч гривень, пропонують майстру виробничої дільниці. Але й вимоги до кандидата суттєві та відповідальні обов’язки: організація, координація та контроль роботи підлеглих працівників, ремонт та технічне обслуговування розподільних мереж, трансформаторних підстанцій, контроль технологічних процесів. Необхідні уміння:  знання нормативної бази правила технічної експлуатації електроустановок, правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, правила технічної експлуатації електроустановок споживачів, досвід роботи за фахом не менше 2 років, повна вища освіта енергетичного напрямку підготовки.

Середня ж зарплата, яку пропонують роботодавці пологівцям – 7000 – 7500 гривень на місяць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × three =