Коли будуть офіційні результати місцевих виборів від ТВК на Пологівщині? (оновлено)

0
3368

Як повідомила голова Пологівської районної територіальної виборчої комісії Запорізької області Лариса Цибулько, і  досі триває процес передачі протоколів до районної територіальної виборчої комісії. Протоколи здали менше половини з усієї кількості ТВК, а всього їх 15.  Наразі дізнатися офіційний рейтинг політичних партій та кандидатів в депутати Пологівської районної ради неможливо. Робота ТВК продовжиться сьогодні, 29 жовтня, з 12:00.

Не оголосила остаточні дані  й Пологівська міська територіальна виборча комісія, там не надають жодної інформації.

Водночас, від представників деяких політичних партій стало відомо, що у ТВК проводяться уточнення та  перерахунок голосів на окремих дільницях Пологівської ОТГ.

Дані щодо результатів виборів наведені тут не є офіційними. Цифри проміжкові та попередні, змінюються в залежності від обробітку протоколів. Рахунок  голосів ще триває.

Офіційні результати виборів, рейтинг партій, кількість депутатів, які пройшли до міської ОТГ, районної та обласної рад, будуть опубліковані щойно їх нададуть представники ТВК міста та району. Зробити це мають не пізніше,  ніж на 12-й день після дня голосування. Це- 6 листопада 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen + 15 =