Звернення, а точніше крик душі, опублікувала на своїх сторінках у соціальних мережах пологівчанка Олена Московченко. Жінка обурена ситуацією, що сталася кілька днів тому. Її квартиру без попередження відключили від газопостачання. Абоненту не пояснили причин відключення, строків поновлення газу і взагалі газова служба у Пологах не йде на контакт. Жінка  сидить у холодній квартирі, пише пост й просить допомогти  зупинити газове свавілля:

Доброго дня, шановні кандидати в депутати!!!!

Звертаюся до вас, бо вже не знаю, де шукати допомоги. Кожного дня в соціальних мережах переглядаю ваші фото, плани, обіцянки. Кожен говорить про не байдужість до країни, свого рідного міста, а, головне, до людей! Спочатку хотіла звернутися до декого з вас, бо багатьох знаю особисто, поважаю і ціную. Та вирішила звернутися до всіх, хто прагне допомагати людям на всіх щаблях влади.

Допоможіть зупинити газове свавілля!
Скільки ще років ми, звичайні містяни, будемо терпіти !!!! Скільки ще ми маємо сплатити коштів , з наших «безмежних» заробітних плат цій «бідній» газовій компанії.
16 жовтня без ніяких попереджень, актів та взагалі будь-яких оповіщень мене відключили від газопостачання. Спроби дізнатися причину були марними, але все ж таки, отримавши від людей хоча б якісь телефони, мені вдалося з’ясувати, що був виток газу. Шановні, зауважте виток газу!!!
І ніхто навіть в квартиру не подзвонив і не попередив! Що робить газова служба! Відрізає мою і ще одну квартиру від газопостачання! Просто відрізає!!! Навіщо!!!! Коли я зв’язалась з начальником горгаза , то окрім того, що я повинна телефонувати в контактний центр, я не почула нічого. Спроб додзвонитися в центр було до десятка, але все ж таки вийшло! Але мені повідомили, що не знають, чому мене відключили, та ще й в період карантину. У службі 104 теж не розуміли, чому їм не відомо про виток газу! Ось таке нерозуміння і «співчуття» відбувається вже 6 днів (і це в опалювальний сезон)!
Після чергового дзвінка до начальника газової служби мені повідомили про те, що я повинна буду сплатити за підключення! За незаконне відключення! Бо без акту не мають права! А при аварійних ситуаціях ( а виток газу – це хіба не аварійна ситуація) повинні усунути проблему і відновити газопостачання в термін 2 дні!!!! Так, я це знаю ! Бо це я прочитала на головній офіційній сторінці сайту 104!!! Чому про це не знає начальник газової служби?
Не розумію, як представники газової служби могли дізнатися про виток газу саме на нашому розподільчому вузлі, який знаходиться зовні, і чому ми маємо платити за підключення?

Я мешкаю за адресою: м. Пологи, вул. Щаслива 2 кв. 17
Жодної заборгованості не маю!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − one =